Czech Republic, Prague

Motol Hospital

Good
14 patient reviews
4.1

86% patients recommend

1970
foundation year
6000
stuff
38729
operations per year
2199
beds

Motol University Hospital is the largest medical center in the Czech Republic. It consists of over 30 specialized departments. The best doctors of the Czech Republic work here ㄧ they take top positions in the ratings of scholar Czech medical journals. The success rates for treatment of oncological and neurosurgical pathologies here are 78% and 89% correspondingly. They are the highest indexes in the country.

Treatment cost

The cost is individual for each treatment program. To get a cost estimate and treatment program right for you, submit a request. It’s free and doesn’t oblige you to have a medical trip.

Transfer
Free
Visa assistance
Free
Translator
Free
Prices for diagnosis and treatment

Last price update — 25.10.2018. Prices can be changed depending on the medical case and doctor's recommendations.

Treatment procedures A-Z
Surgical treatment of scoliosis
$28882 - $35749
In Vitro Fertilization (IVF)
Price on request
Hip replacement
$15325 - $16504
Discectomy
Price on request
Knee replacement
Price on request
Stem cell therapy for knees
$6130 - $8016
Stem cell therapy for arthritis
$6130 - $24992
Show all
Diagnostic procedures A-Z
Consultation with a neurologist
$282
MRI of one area
Price on request
Consultation with an orthopedist (traumatologist)
$135
Brain MRI with contrast
$624 - $943
Consultation with a neurosurgeon
Price on request
Consultation with a urologist
Price on request
PET/CT
Price on request
Show all
What patients say about the hospital
4.1
star star star star star_half
14 patient reviews
Your trust is our top concern, so these reviews from real people like you.
help_outline

How it works

Bookimed is an independent patient experience sharing platform. We are not responsible for objectivity of information in patient reviews — they represent the opinion of reviewers only.

A review is provided only by patients or their accompanying caregivers who have booked/visited the medical center via Bookimed.com, have been diagnosed/treated.

We publish both positive and negative reviews. Every review is moderated for compliance with Reviews&Comments Policy.

Bookimed partner hospitals cannot publish reviews on behalf of patients. We exclude any artificial rise/drop in the ranking.

B
4.1/5
(14 reviews)
3.1/5
(45 reviews)
4.2/5
(5 reviews)
A
Apr 30, 2019
The patient was treated of rheumatoid arthritis
star star star star star

Everything was amazing! Все было прекрасно!

Auto-translated
Show original
Comments

  L
  Liudmyla Soroka Bookimed medical coordinator May 2, 2019

  Спасибо Вам за Ваш отзыв, очень рады что смогли Вам помочь. Здоровья Вам и Вашим близким!

  Л
  Людмила Бермант Representative of Motol University Hospital May 10, 2019

  Спасибо, что ответили. Ждем Вас на контроль. Всего Вам доброго!

A
Dec 23, 2018
The patient was treated of arnold chiari syndrome
star star star star star

Loved the service, thanks to the organizers of the consultation Очень понравилось обслуживание, спасибо организаторам консультации

Auto-translated
Show original
U
Jul 7, 2018
The patient underwent pregnancy follow-up
star star star star star

Friendly and understanding, I recommend them to anyone who needs medical assistance abroad

N
Mar 16, 2018
The patient was treated of uterine fibroids
star star star star star_border

Good morning! Since I was waiting for an operation for gynecology, I wanted to once again consult an independent opinion, so I turned to you. On arrival, I phoned with the medical consultant Lyudmila, met at the Motol clinic. Very quickly registered, along with the translator Ada passed to the doctor Roman Khmel. The doctor at first listened to me, then he examined the ultrasound. I was very surprised that my situation is not critical and the operation should not be rushed, but only observed. Thank you very much! Thanks to Lyudmila and Ada! Later I was sent to the post office for a check-up, on Monday I go to my doctor. It's such a joy, to avoid surgery! Thanks again! Доброе утро! Так как меня ожидала операция по гинекологии , я хотела еще раз проконсультироваться услышать независимое мнение, поэтому я к Вам обратилась. По приезду созвонилась с мед консультантом Людмилой , встретились в Мотол клинике. Очень быстро зарегистрировали, вместе с переводчиком Адой прошли в доктору Роман Хмел. Доктор вначале выслушал меня, затем провел осмотр УЗИ. Я, была очень
удивлена тем, что моя ситуация не критична и с операцией не надо торопиться, а только наблюдаться . Большое спасибо Вам!
Спасибо Людмиле и Аде! Позже мне отправили на почту перевод осмотра, в понедельник я иду к своему врачу. Это такая радость, избежать операцию! Спасибо еще раз!

Auto-translated
Show original
A
Mar 10, 2018
The patient was treated of scoliosis
star star star star star

Cooperation with the clinic left a pleasant impression. Support and understanding on the part of translators. Many thanks to coordinator Lyudmila. Lyudmila quickly solved all the issues that arise during the visit and before. A real professional and a wonderful person. Сотрудничество с клиникой оставило приятное впечатление. Поддержка и понимание со стороны переводчиков. Большое спасибо координатору Людмиле. Людмила быстро решала все возникающие вопросы в процессе посещения и до. Настоящий профессионал и замечательный человек.

Auto-translated
Show original
D
Dec 27, 2019
Reviewed on Facebook

if u r suicidal in any way Motol is the way 2 go: endless queue in ER, rude peraonnel from top 2 bottom, poor infrastructure will make ur departure from this world just perfect

D
Jul 12, 2019
Reviewed on Facebook

Das beste Krankenhaus in Tschechien und einer der besten in Europa Die Ärzte leisten hier ne tolle Arbeit

R
Sep 16, 2019
Reviewed on Facebook
star star star star star

Som spokojný na 100% percent s nemocnicou a vinikajúci personál.

P
Feb 8, 2019
Reviewed on Facebook

I had an urgent infection and the Urology department treated it in a fast and professional manner.

L
Oct 11, 2017
Reviewed on Facebook
star star star star star

Dětská stomatologie: Po dnešní návštěvě jsem byla opět přesvědčena,že kvalitní a lidský doktoři ,,nevymřeli,, :-) musím pochválit a poděkovat zubnímu lékaři J.Pečenkovi,za profesionalitu a perfektní přístup ..rádi se k vám vrátíme ( i kdyz doufame ze to nebude potřeba a se zoubkama uz nebudou potíže ) :-) Děkuji vám pane doktore a take zdravotní sestřičce za ochotu.

D
Mar 7, 2020
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Dnes na detske ortopedii čekací doba přes 5 hodin. Není možnost objednání, na kartotéce jsou všichni pacienti postrašeni, že musí přijít na osmou hodinu, jinak budou nad kapacitu. To vede k tomu, že všichni dorazí jako ovce brzo ráno a pak čekají celý den, včetně miminek a těžce postižených. Ráno jsou sice rozdána pořadová čísla, ale pak jsou volána randomně, takže pacient nemůže nikam ani na chvíli odejít, bojí se i na zachod, aby náhodou po 5 hodinách neprošihl "svoji" chvíli. V přilehlém bufetu na tabuli s čísly není vidět, takže je problém si odskočit i pro občerstvení. Opravdu neskutečné, do nebe volající, že vedení není schopno vytvořit pro pacienty příznivější podmínky!! Sestra na rentgenu ostrá jako břitva. Na ambulanci rychlá diskuse s lékařem, během 5 minut jsme byli venku. Lékař (Porubský Peter) - nevhodné, povýšené jednání, na dceru se ani nepodíval, nevstal od stolu (pouze její rentgenové snímky). O jeho , byt základních znalostech z jiných oborů, silně pochybuji. Nad teplotou dcery, která evidentně souvisí se zlomeninou, řekl, že je to rozhodně způsobeno něčím jiným a on to rozhodně nebude řešit, at si dojdu za detskou lekarkou. Pro mě by byla informace naprosto stejná, kdybychom po rentgenu odešli domů a vysledky byly zaslany mailem. Další věc jsou nehorázné ceny za parkování (vyšší než kdekoliv jinde, včetně centra Prahy), které musí naprosto ruinovat sociálně slabší rodiny, kam se většinou právě řadí lidé s postižením, kteří prostě jinak než autem přijet nemůžou. Ano, nemocnice má pěkné nové prostory, ale co je to platné, když systém a chování lidí zůstal stejný jako za dob komunismu! Opravdu neskutečnéBohužel nelze nastavit hodnocení na nula hvězdiček, takže jednu hvezdičku dávám kvůli paní šatnářce, která byla velmi příjemná a ochotná

M
Feb 1, 2020
Reviewed on Google
star star star star_border star_border

Stará budova nemocnice. Po dostavbě metra, dobrá dostupnost MHD. Narazíte zde na vynikající lékaře tak i nepříjemný personál.

K
Jan 16, 2020
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Donedávna jsem si myslel, že Motol je jedna z mála solidních nemocnic v Praze - omyl! Naše šestiletá dcera měla dnes horečky, které jí narůstaly k večeru až na 40,5(!) stupňů. Domnívám se, že to už je velmi nebezpečná teplota, kdy jsme tedy zavolali záchranku a milá paní na konci nám potvrdila, že rozhodně posílá vozidlo, které skutečně za poměrně krátkou dobu dorazilo. Pán ze záchranky téměr nemluvil, tvářil se vyloženě nas...ě a bylo na něm vidět, že ho asi práce moc nebaví. Odvezl tedy manželku společně s dítětem na příjem na dětské, kde manželka dostala od doktorky vynadáno, co tam dělá, doktorka byla nepříjemná, drzá a neochotná. Kdy už konečně začnete fungovat jako lidi?? Sakra, platím si vás ze svých daní! Chci toho od vás moc, když má holka přes čtyřicítky horečky a já nevím, kdy nastoupí křeče a když už by mohlo být pozdě?

M
Jan 10, 2020
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Podivné místo. Nechci urazit kohokoliv, kdo se tu snaží poctivě pracovat. Nicméně z vlastní zkušenosti vím, že to ani moc nejde.

J
Mar 7, 2020
Reviewed on Google
star star star star star

Chtěla bych velmi poděkovat za vstřícnost a chování MUDr. Cibulová Michaela - ošetřující lékař na oddělení urgentního příjmu. Po celém dnu jste byla milá . Děkuji za takové doktory. Celkově bych chtěla pochválit personál, který byl milý a neměl jedinou chybu.

R
Jan 27, 2020
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Bola som vcera s kamaratom, ktory zle dostupol na schod. Vraj s kotnikom nic nema, na rtg nas neposlali, ze to ma len chladit a dat si ibalgin ked to bude boliet. Momentalne vedla mna sedi so sadrou lebo teraz sme boli v druhej nemocnici kde mu spravili rtg a nohu ma zlomenu, takze celu noc a aj pol dna mal na zlomenine len obvaz. Super pristup.👏🏻

M
Feb 17, 2020
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Strávili jsme zde dohromady 5 hodin a z toho 3 a půl hodiny v čekárně .Dcerka je 14ti denní novorozenec a nechají nás 3 a půl hodiny sedět v čekárně,kde byli pacienti ,kteří se od doktora vraceli s rouškou ?! Tady je něco sakra špatně. Doktoři asi nejsou špatní ,ale sestry/asistentky hrůza .Říkali jsme si ,jak jedeme do skvělé nemocnice ,ale už při vstupu do areálu se cítíte jako na špinavém nádraží.Nemyslím si ,že si tato nemocnice zaslouží takové jméno .

L
Jan 5, 2020
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Dětské oddělení - kojenci je strašné. Personál nepříjemný, drzý. Dcera dostala během pobytu alergickou reakci, kdy jí otekl obličej. Dostala fenistil kapky a když jsem se ptala doktorky, na co má alergii, tak mi řekla, že žádnou alergii nemá. Proč tedy dostávala fenistil? Znovu mi bylo podrážděně řečeno, že alergii nemá - dost nesmyslná reakce. O odbornosti lékařů tedy trochu pochybuji. Dále byla dcera připnutá v posteli k přístroji na měření saturace, avšak v noci nespí na místě, takže se do kabelu zamotala a měla ho omotaný i kolek krku, což nikoho nezajímalo. Rodič tedy nemá šanci se vyspat ani najíst - na stravu dostává stravenky, dítě má nechat svému osudu a odejít přes celý areál na jídlo. To snad žádný rozumný rodič neudělá a tento systém mi přijde úplně šílený. Strava je obecně zajímavá - 14 měsíčnímu dítěti naservírují 1 zeleninový příkrm a 1 malou přesnídávku + mlíčko, to má být vyvážená strava pro malé dítě? Když malou přijali, tak jí rovnou chtěli dávat sondu s mlíčkem, musela jsem trvat na tom, že malá mlíčko sama vypije, což samozřejmě vypila. Kdybych ale vše nechala na personálu, tak dítě zbytečně týrají. Naprosto nesmyslné mi přišlo vážení dítěte a plínek, nucení k měření teploty několikrát denně, i když byla dcera OK. Taktéž řeči sestry typu "musíte dceru naučit povel, kdy začne poslouchat a zklidní se" je snad pes? Od sester to byla neustálá "buzerace", proč pije tolik, proč pije studené mlíčko, proč pije v noci... Pro vyčerpaného a ustrašeného rodiče opravdu oáza na duši. Propustili nás předčasně pro nedostatek míst, takže jsme za pár dnů museli zase na pohotovost. Když nás propustili, tak nás chtěli hned vyhodit na chodbu, kde máme čekat na zprávu. Přitom předtím se na chodbu s dítětem nesmělo ani na vteřinu a teď jsme tam měli čekat 3 hodiny. Vážně k smíchu. Doufám, že už sem víckrát nebudeme muset.

S
Jan 31, 2020
Reviewed on Google
star star star star star_border

Na dětské kardiologii před 40 lety dcerušce zachránili srdíčko. Je zdravá a má dva zdravé kluky.Cítíme veliký vděk.

B
Dec 27, 2019
Reviewed on Google
star star star star star

Nevím,asi jsem měla oproti jiným recenzím štěstí,ale za poslední čtvrt-rok jsme absolvovali v Motole - dětský urgent,dětskou pohotovost(ORL) a pohotovost pro dospělé.Nemůžu jinak,než vše pochválit,prostředí,sestry,lékaři,délka čekání - to všechno bylo naprosto v pořádku a nemám problém se sem vrátit.Možná některé sestry na příjmu nebyly vyspané do růžova,ale nemohu říct,že by byly nepříjemné...A obzvlášť spokojená jsem byla s paní primářkou na dětském urgentu.

J
Mar 11, 2020
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Přišel jsem na vyšetření a místo toho mě tady zavřeli na lůžko a celý den mě ignorovali

J
Jul 4, 2019
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Lukášek tam byl objednán na operaci varlete přijeli jsme na dětské lůžkové oddělení prej mají plné pokoje atd na pokoji byl jen rozkládací pohovka a velká postýlka a malá skříň na věci od 20:00 si to můžete rozložit a do 7:00 hodin ráno složit pak tam sedíte jak idioti a nemáte co dělat je tam max hrací koutek druhý co se týče jídel tak dávají stravenky jenomže pro jídlo si musíte dojít skoro přes několik hal ani to nikdo neukázal kde to je kort když jste tam v životě nebyli jen vám dají lístek kudy se tam dostanete popravdě jsem tam na jídlo nechodila takovou dalku došla jsem si pro jídlo o několik pater níže do buffetu radši si připlatím než chodit daleko druhý rano ho připravovali na operaci pak ho odvezli a na pokoj dali další maminku taky si stěžovala s tím spaním tak jsem nebyla jedina je to tam prostě malé takže dvě postýlky vedle sebe operaci bez problému a má to krasně za todle jim to chválím :) říkám no mohli by trošku zlepšit ty pokoje doktoři ho moc nekontrolovali po té operaci nevím no za mě je lepší litoměřická nemocnice tam je alespon kde spát a doktoři kontrolují pořad až je to otravné :D mi chtěli do ustí ale bohužel plno tak holt jsme šli tam když jsem se ptala kudy do té jídelny dělali že mě neslyší někteří což je chyba

V
Dec 13, 2019
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

V posledním týdnu jsem byla 2x se synem na dětské pohotovosti ORL. Naprostý nezájem o dítě natož o diagnózu. Pani doktorce nebylo vůbec rozumět. Vypadala, ze každou chvílí usne, při pichani ucha , jsem trnula hrůzou, aby zákrok provedla správně. Bohužel stav syna se zhoršil, opět noční pohotovost ORL. Pan doktor Burianek nás přivítal větou, co si myslíte, ze s nim asi udělám???. Ukazovala jsem předchozí zprávy, ani se nepodival. Jen nám vynadal, proč nám lékař kde jsem byla se synem dopoledne na kontrole nepredepsal ATB. Vysvětlení co chce se synem dělat žádné, popadl odsavacku, následně zjistil, ze potřebuje sestru, hrůza. Doufejme, ze už sem nebudeme muset nikdy jet. Rodič to nějak vydrží, ale ten přístup k dětem je strašný!

R
Feb 24, 2020
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Jestli je tohle nejlepší nemocnice v zemi, tak jsme na tom hodně špatně!!

M
Feb 28, 2020
Reviewed on Google
star star star star star

I had a very good experience in this hospital. I went to the emergency, the people were very nice and helpful. Also, the doctors were very professional. Thanks for helping me.

L
Jan 28, 2020
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Jedním slovem katastrofa. Na dětském jsme čekali 4 hodiny na jedno vyšetření.Další dvě a půl hodiny jsme čekali jen na blbý výsledky!!! Nepříjemný doktorky i sestry. Hrozný!!!!!!! Strašný den!

H
Mar 2, 2020
Reviewed on Google
star star star star star

Their foreign centre was helpful and the doctors and nurses were brilliant. I had to stay there most of the day, but received excellent and thorough treatment.

I
Jan 2, 2020
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Na dětské stomatologii mi chtěli vytrhnout zdravou sedmičku ve který měl být zánět ale z jiné stomatologie mi udělali rentgen a zánět byl na zubu moudrosti.do Motolu už nikdy víc

M
Jan 6, 2020
Reviewed on Google
star star star_border star_border star_border

I went straight to the foreigner's office and they directed me to the emergency room. I asked if the ER reception would speak English and was told "they should". Lovely. I appreciated their optimism :) Went down to the ER 'reception' and was met with the stereotypical unfriendly face that some may have experienced at Czech pubs. Neither of the two ladies there said they spoke English. And they were not interested in my Google Translate app. Once I typed in my need and it was translated, they took my ID and insurance card. The doctor I met with spoke English well and was very nice. The people who ran the xray machine and the CT scan did not speak English though. It wasn't the best experience (having to go to an ER never is) but it wasn't as bad as others have unfortunately faced.

R
Dec 23, 2019
Reviewed on Google
star star star star star

V tak obrovském zařízení můžete zřejmě zažít skvělou péči i úplný opak. Po dvou operacích na ortopedii za mě vše na velmi dobré úrovni. Samozřejmě základní jídlo není žádná restaurace, ale v tomto je např. možnost si připlatit.

K
Feb 18, 2020
Reviewed on Google
star star star star star

Naprosto spokojen, profesionální přístup, doporučuji,hlavně na dýchací potíže.

B
Jan 6, 2020
Reviewed on Google
star star star star star_border

Went on 26.12, walked into the foreigner’s dept and was helped immediately. Followed their instructions to get to the doctor’s office. After a wait about 1.5h I was seen by a very nice doctor. She spoke English well and did several checks on me, and ran a test. I was asked to wait and then handed a prescription and a medical report within 10 mins. Overall I felt it was a great experience and was worth the wait! I got meds and feel much better!

M
Aug 1, 2019
Reviewed on Google
star star star star star

Podle předchozích recenzí, je zřejmě přístup v tomto zařízení individuální, ale nemohu jinak, než reagovat pěti hvězdičkami.Byl jsem hospitalizován s frakturou hlezenního kloubu, která vyžadovala operační zákrok.Na každém oddělení, na kterém jsem předtím byl ( příjem, předoperační....),byl přístup lékařů i sester jedinečný. Jak v informovanosti, tak v samotném přístupu. Snažím se poukázat na to, že ač " čekárny " byly plné k prasknutí, nezaznamenal jsem jediné negativum, či pocit, že bych byl díky svému zranění nějaký další kus, kterého se musí na úkor kvantity co nejrychleji zbavit.Samotnou kapitolou byl příjem na lůžkové oddělení v - 2 patře traumatologie.Nevím jak moc poděkovat veškerému personálu, který se po dobu mé hospitalizace na tomto oddělení o mé zdraví staral. Obrovský obdiv a hluboká poklona patří samotným sestřičkám, které vždy profesionálně a s úsměvem dodávali vnitřní pocit klidu, který je v určitém stádiu vlastní bezmoci opravdu důležitý.I samotná práce lékařů na tomto oddělení byla více než profesionální. Někdo může namítat, že je to jejich práce, ale přístup, jak zmiňuji výše, je vždy individuální a z vlastní zkušenosti vím, že jedna z nejhorších prací, je práce s lidmi. Rád bych tímto ještě jednou rád poděkoval všem, kteří se o mě ve Fakultní nemocnici v Motole starali.

P
Nov 19, 2019
Reviewed on Google
star star star star star

Jsem zde kvůli operaci mozku jelikož jsem měl nezhoubný nádor a mohu říct, že veškerá péče je vysoce kvalitní a nadstandardní. A to od základních věcí až po lidský přístup vstřícnost a úsměv. Lepší zkušenosti jsem nikde jinde neměl. Byla zde i žena a dítě a přístup byl vždy stejný.

J
Nov 7, 2019
Reviewed on Google
star star star star star

Navštívil jsem pohotovost v této nemocnici. Na rozdíl od nemocnice na Karlovo náměstí mi tady pomohli. Od příchodu po odchod maximální spokojenost.

E
Sep 21, 2019
Reviewed on Google
star star star_border star_border star_border

Zkušenost mám pouze a s jediným oddělením.nejsme místní. Upřít se nedá ze v čele stojí kapacita lékař prof.doc.dokaze i zázraky. Ostatní personál je také příjemný ochotný.ale všem tenhle kladům to kazi skutečnost. Jste objednan na operaci.vystojite si 4 hod pak 10 min u lékaře. Nakonec Vám zavolání ze operace se odkládá takhle 4krat.dokonce i pár minut před odjezdem.nebo uz se konečně do nemocnice dostanete dokonce i na sál během hodiny 2-operace se ruší je tu jina akutka.tak další den to absolvujete znovu zase nic a jedete domu.prijefte se objednat osobně. Vše se opakuje.cely den na cestách kvůli novému termínu.na 4 termín konečně se dopracujete ze uz v nemocnici jste a čekáte na druhý den operaci.a ejhle zase nic.druhy pokud druhý den.zase nic.a je tu víkend.to se neoperuje.v sobotu Vám přijdou lékaři říct tak cekejte možná v pondeli nebo v úterý. Dokážu pochopit akutní případ co nedokážu pochopit ze si pak docent nabírá další a další k operaci a celé republiky a pak je nestačí odoperovat.a ani se osobně neomluvi.u mého manžela uz je to skoro rok.nikdo si nedokáže představit co to dělá jak a psychiku pacienta tak i s rodinou.myslela jsem že horším nemocnice než u nás v Teplicích uz není a o motole jsem melavjine mínění ale tohle změnilo muj nazor.tohle chování není hodnétakove kapacity.jecto hrozná bezmoc.a nikde se nedovolate nápravy. Jen mohu doufat že manžel se dočká v pondeli nebo utery a vše bude v pořádku.me už ty nervy a zdraví ale asi už nikdo nespraví.

T
Dec 8, 2019
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Zkušenosti s porodnicí a šestinedělím dost hrozné (čest nevyhořelým výjimkám).

M
Jan 3, 2020
Reviewed on Google
star star star star star

14-year long journey with Motol University Hospital(10/01/06 - 10/01/20)We visited this hospital hundred times with my cousin (went through very complicated heart surgery) at the age of 5, further with my brother at the age of 3, later with my elder son at the age of 4, and now with my younger son at the age of 5.We always found very professional, kind and caring doctors and staff.THANKS FN MOTOLTHANKS CZECH REPUBLIC:)

K
Feb 10, 2020
Reviewed on Google
star star star star star

Great hospital, both my children were born there (with big weight), great personal. Thank you for everything:)

M
Aug 29, 2019
Reviewed on Google
star star star star star

Pracující zde jako dobře seřízený hodinářský stroj. Od příjmu, přes uklízečky, příjemné a fundované sestřičky, až po skvělé lékaře. Příjemné, čisté a nízkokapacitní pokoje a překvapivě chutné jídlo. Bylo to milé překvapení ve srovnání s nemocnicemi Most, Karlovy Vary, nebo Ostrov. Je velmi snadné kritizovat podfinancované zdravotnictví. Tuto nemocnici je však třeba pochválit.

L
Oct 18, 2019
Reviewed on Google
star star star star star

Byla jsem v Motole 5 dni s pulrocnim synem a pristup byl skvělý. Všichni byli napomocni. Je těžké hodnotit takovy kolos, ale me dojmy byly ve skrze pozitivni.

D
Mar 17, 2020
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Čekání v pohotovosti hodinu a půl 😑

M
Sep 30, 2019
Reviewed on Google
star star star star star

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za maminku, která prodělala operaci na urologii. Děkuji za báječný přístup a skvělou péči na tomto odděleni vč. JIPky. Zvláštní poděkování patří také MUDr. Kalické.

D
Jan 28, 2020
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Mám předčasnou pubertu a přestal jsem růst v necelých 15 letech. Paní doktorka na endokrinologii (Průhová) mi vůbec nechtěla s růstem pomoci, nenapsala mi vůbec žádný lék na růst ani na zpomalení puberty i když u mě růstové štěrbiny nejsou úplně uzavřené. Říkala, že přestat růst v 15 letech je v pořádku.Akorát mě chtěla poslat na psychiatrii a chtěla, abych se šel léčit. Přitom tam těch léků na růst a zpomalení puberty měla plnou skříň. Čekal jsem na termín půl roku v naději, že mi někdo s růstem pomůže. Nepříjemný přístup. Nejsem spokojen. Pokud chcete pomoci s růstem, tak miřte raději někam jinam.

J
Oct 15, 2019
Reviewed on Google
star star star star star

Super jsem hodne maximalne spokojena a rada se k vam vracim na jidlo do kantyni pro zamestane skvele vari.

P
Feb 1, 2020
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Strašný divim se že to může vubec fungovat tim myslím porodnici

T
Aug 13, 2019
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

この病院はチェコ語が喋れない方には全くお勧めできません。子供の頻尿の検査と怪我の抜糸をしてもらうために保険会社からの紹介でこの病院に行くことになったのですが、最初の受付以外の窓口での対応が最低でした。それぞれ行くべき場所が分からなかったので、窓口の方にそれはどこにありますか?と何度尋ねても、窓口の名前しか教えてもらえず、詳細な説明は全くしてもらえませんでした。そこに来ている患者さんが我々のやりとりに見かねてフォローに入ってくださって、どうにか出来ました。もう思い出すのも嫌なのでこれ以上は書きませんが、少なくともここはいい病院ではないと思います。

D
Aug 31, 2019
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Dodjíždím sem a ještě se mi nestalo, že by mě vzali v objednaný čas i když dorazím půl hodiny předem. Minule jsem čekal 2,5h. Dnes ještě nevím.

N
Jul 19, 2019
Reviewed on Google
star star star_border star_border star_border

Čekala sem na sestru půl hodiny než si vykoupat th televizi a nebo mobil nevím na čem to byla ale furt stále na ni čekám a už mě to nebaví měli by si najít lepší zaměstnance nebo brzo o tuto nemocnici přijdou tahle nemocnice a ve slanym v nemocnici sou úplně stejný ničem vám nepomáhají jenom aby z toho měli peníze nic víc na chomutovskou nemocnici nemá nikdo a mít nikdy nebude nemocnice v chomutově nemá chybu ...

S
Mar 8, 2020
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Opravdu nespokojen

A
Jan 5, 2020
Reviewed on Google
star star star star star

Nous avons eu besoin d'aller aux urgences le 1er janvier et avons été bien reçu malgré un service limité en ce jour de fête. Merci.

M
Aug 17, 2019
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Když sem jdete s akutním problémem, tak vyleze nějaká stará, hnusna, tlustá babka, která je nepříjemná jak svine a řekne vám, ze vás problém není vůbec akutní, jednání s lidma naprosto otresny, tuhle pi*u už nechci nikdy vidět, leda jak visí na šibenici!!!

E
Jun 21, 2019
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

Na dětské pohotovosti nás nechali čekat řadu hodin s půlročním miminkem aniž by se nám kdokoli věnoval. Jen jsme při evidenci dostali pokyn že syn nesmí být nakojen což se u kojence v kombinaci s mnohahodinovou čekací dobou poměrně špatně plní. Nakonec jsme odjeli do jiného lékařského zařízení.Moje jediná zkušenost s touto nemocnicí je tedy z pohledu rodiče velmi špatná.

C
Nov 29, 2019
Reviewed on Google
star star_border star_border star_border star_border

The worst hospital I've ever been in my life. ENT doctor prescribed me stomach pain killer for ear pain. Nurse yelled at me and didnt speak a word English. The worst place to go as a tourist when sick.

A
Apr 23, 2019
Reviewed on Google
star star star star star

Musím se podělit o zkušenost z oddělení orl nemocnice Motol. Zhruba dva a půl roku mě trápil kamínek ve slinné žláze, během té doby jsem navštívila svoji praktickou lékařku, dvě orl doktorky, orl na Karláku v nemocnici a orl v nemocnici Královské Vinohrady. Tam vůbec poprvé došlo k potvrzení, že tam ten kamínek mám, do té doby jsem se setkala jen s nepochopením, posílali mě domů s tím, že tam nic nemám a jestli jo, tak proč mi to vlastně vadí. Dostávala jsem rady typu ať hodně piju a cucám kyselé bonbony. Praktická lékařka mi dokonce doporučila si ho tam nechat a do Motola nechodit. Věčné chození po doktorech a obvyklé nepříjemné chování nakonec vyústilo v úzkosti stupňující se s každou další návštěvou u lékaře. Právě na Vinohradech mě nakonec poslali do Motola, kde jsem sice čekala na termín čtvrt roku, ale když konečně nadešel čas vyšetření a o dva týdny později i zákroku a vyndání, dočkala jsem se takového přístupu ze strany lékařů, který je asi normální (nebo by minimálně měl být), ale doposud jsem se s ním moc nesetkala. Mockrát tedy děkuji doktorům za lidskost a vstřícnost, to, že se nebaví o vás, ale s vámi, a taky samozřejmě za vyndání toho šutru, v což už jsem ani nedoufala

About the hospital

Date of content creation: 21.03.2017 · Last update: 03.09.2018

Czech Republic, Prague

Motol Hospital: facts and figures

 • 15 pediatric and 19 adult specialized departments
 • SAK accreditation (the most prestigious Czech certification in the field of healthcare)
 • 25,200 employees of staff
 • 650 doctors
 • 2,410 beds
 • 900,000 patients annually

Motol Hospital takes the 1st place in the Czech magazine rating Casopis Zdravi. Motol cooperates with the leading academic institution of the country - Charles University. Together they conduct clinical trials of the new treatment methods. Motol Hospital in Prague accepts foreigners from all over the world.

The quality of medical services at Motol complies with standards of the European Union. It means that the Czech Hospital provides all the medical procedures at the same level as leading clinics in Germany and Austria. The cost of treatment in Motol Hospital is lower at 50-60%.

Leading Departments of Motol Hospital

The Hospital unites 30 specialized departments. Among them are national centers of the Czech Republic in the specialties of neurosurgery, oncology, and orthopedics. The Department of the Clinic is divided into 2 main subdivisions: pediatric and adult.

Oncology Department of Motol Hospital

The Oncology Department of Motol consists of 2 subdivisions: department of adult oncology, and pediatric oncology and oncohematology. Such treant methods are available here: radiotherapy, cytostatic therapy, immunotherapy, chemotherapy. The express-laboratory, which is located on the territoryof the Hospital, develops a diagnosis during 2-3 hours.

Orthopedics and Traumatology Department of Motol Hospital

The Orthopedics and Traumatology Department specializes in the treatment of congenital disabilities of the skeleton, neurogenic disorders, bone and soft tissues tumors, etc. Specialists of the Department also perform joint replacement and arthroscopic surgeries. Over 4,000 surgical interventions are made annually, among them - over 1,000 joint replacements.

Neurosurgery Department of Motol Hospital

The Neurosurgery Department of Motol is the only one in the Czech Republic which specializes in neurotraumatology and treatment of tumors of the nervous system. The doctors conduct 450 neuro-oncological surgeries and over 1,000 surgeries on the brain and spinal cord.

Otolaryngology Department of Motol Hospital

The Otolaryngology Department includes the Neck and Head Department. Treatment of benign and malignant tumors of neck-head area and pathologies of the base of skull are made with the following postoperative rehabilitation. Specialists also perform cochlear implantation.

Additional service
Transfer
Airport to clinic
Free
Clinic to airport
Free
Visa assistance
Available
Free
Translator
Available
Free
Russian
Ukrainian
Accommodation
Hotel on clinic's territory, billed daily
$30 - $50
Hotel (apartments) near the clinic, billed daily
Requirements for admission
Payment methods

Cash
Credit cards
Bank account

Patient's age
From 18 Up to 85 years
Documents language

The hospital is ready to study medical records in the following languages:

Russian
English
German
Ukrainian

What specialties in the hospital are the most demanded?

Patients choose Motol University Hospital most frequently for:

What treatments do patients most often ask for?

Patients choose Motol University Hospital most frequently to treat the following conditions:

What procedures do patients have most often?

Location
V Úvalu 84, 150 06 Praha 5, Czechia
Found mistake? Write us
Get a free consultation
86% of patients are ready to recommend this hospital to their friends. The hospital makes an individual treatment program and cost estimate.
86% of patients are ready to recommend this hospital to their friends. The hospital makes an individual treatment program and cost estimate.
Submit a free request Get a free consultation Get a treatment program
16 patients chose this hospital last month.
Good · 14 reviews
Motol University Hospital · Czech Republic, Prague
4.1
Consultation from $140

You'll get a treatment program within 4-48 hours

Slow connection. Wait for the end of loading to send a request.

Ask your questions to the hospital
Oops! Invalid number format. Check it once more!
Fill in the field
By clicking "Register my request", you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
We have received your request!
Our medical coordinator will contact you shortly
How it works:
 • We find a medical coordinator familiar with the matter
 • You get a personal offer with step-by-step guide and the cost estimate
 • We arrange your travel including appointment scheduling and flights booking
 • You arrive at the hospital, we support you 24/7